Кошик
107 відгуків
allmedia
+380 (96) 789-01-50

Про нас

На широкий асортимент товару у нас прямі поставки, на який апріорі в нас найкраща ціна!

Ми автоматизуємо бізнес процеси, відповідно нам не потрібно тисяча співробітників і аутсорсингова допомогу для обслуговування Ваших замовлень.

Основна наша реклама - цілеспрямована! Ви шукаєте потрібний Вам товар і знаходите нас. Ми уникаємо дорогою, іміджевої реклами, яскравих банерів, біг бордів і всього того за що в кінцевому рахунку переплачує покупець.

Купувати наші товари Ви можете в будь-якій точці України, а оплачувати їх можна при отриманні!

Логістика здійснюється нашими співробітниками, на противагу неповоротким аутсорсинговим службам наших основних конкурентів.

Асортимент пропонованої продукції - один з найбільших в мережі ! Ми допоможемо підібрати товар навіть найвибагливішим клієнтам!

Ми точно можемо стверджувати, що неймовірно сильно любимо свою справу і прикладаємо всі зусилля в напрямку покращення сервісів. Хочемо висловити подяку всім нашим покупцям! Дякую Вам за те що Ви є і за Ваше до нас довіру, а годиною і терпіння !!! Ми сміливо дивимося в очі нашим покупцям, запорукою нашої впевненості є чесність, і щире бажання робити все, що в наших силах і постаратися зробити трішки більше.

Мета інтернет-магазину це максимальні забезпечення попиту і потреб клієнтів, можливості широкого вибору товарів і послуг.

Якщо у вас виникають будь-які питання, пов'язані з діяльністю сайту, пропозиції чи побажання, пов'язані з роботою інтернет-магазину, звертайтеся на email: almedia044@gmail.com

Інформація про компанію

Назва:
allmedia
Тип компанії:
Торгова компанія

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
Львів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner